Po szkoleniu z awansu zawodowego nauczycieli

29 kwietnia 2022

Dziękujemy bardzo serdecznie za tak liczne przybycie na organizowane przez nas w dniu wczorajszym (28.04.22) szkolenie pt. „Awans zawodowy nauczycieli – procedury i przebieg”. Było nas blisko 100 osób. Z tego prosty wniosek, że nauczyciele są żądni wiedzy. Super. Postaramy się w przyszłości organizować kolejne spotkania.

Serdecznie dziękujemy panu mecenasowi Krzysztofowi Stradomskiemu, z biura Zarządu Głównego ZNP w Warszawie, który w sposób niezwykle profesjonalny poprowadził szkolenie.

Z tego miejsca, podziękowania kierujemy także do dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu za umożliwienie przeprowadzenia naszego spotkania w nowoczesnej sali. Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.